MKS ZATOKA BRANIEWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
Granica Kętrzyn - DKS Dobre Miasto
Start Kozłowo - Motor Lubawa
Warmia Olsztyn - Mrągowia Mrągowo
Polonia Pasłęk - Pisa Barczewo
Błękitni Orneta - GKS Wikielec
Victoria Bartoszyce - Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn
Omulew Wielbark - Warmiak Łukta

Losowa galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 1701, wczoraj: 2564
ogółem: 1 648 699

statystyki szczegółowe

Aktualności

Zatoka remisuje w Giżycku !!!!

  • autor: patynio11, 2014-08-30 18:30

Mamry Giżycko 1:1 (1:0) Zatoka Braniewo

Zatoka w mocno rezerwowym składzie zremisowała z Mamrami Giżycko ! Remis może cieszyć ponieważ brakowało kilku podstawowych zawodników: Komorowski, Koczara, Niewiadomski, Ciepliński . Braniewski szkoleniowiec ma duży problem bowiem w meczu z Mamrami Kuba Szymanowski doznał poważnej kontuzji (naciągnięte więzadła poboczne), i nie zagra w najbliższych spotkaniach .


Zatoka ukarana walkowerem !!!!

  • autor: patynio11, 2014-08-28 15:15

WMZPN przysłał do Braniewa pismo z którego wynika iż w meczu pomiędzy DKS Dobre Miasto a Zatoką w naszej drużynie przez okres 7 minut grało zbyt mało młodzieżowców !! Czyli w meczu, który na boisku wygraliśmy 1:0 w idiotyczny sposób tracimy 3 punkty. I  teraz nasuwa się tylko jedno pytanie -  kto za to odpowie ? To nie jest pierwszy walkower!!! 

Walkowery z zeszłego sezonu!!

Rominta Gołdap 3-0 Zatoka Braniewo   (wo) w pierwotnym terminie (10 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska / w drugim terminie (18 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w trzecim terminie (2 października, 16:00) odwołany z powodu problemów kadrowych drużyny gości / w czwartym terminie (9 października, 15:00) odwołany z powodu problemów kadrowych drużyny gości

* Zatoka Braniewo 0-3 Mamry Giżycko 10 maja, 16:00 (wo) na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

* Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5-0 Zatoka Braniewo 17 maja, 17:00 (wo) na boisku 5-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

 

 


Zatoka pokonała rezerwy Stomilu !!!!

  • autor: patynio11, 2014-08-27 19:11

Zatoka Braniewo 3:2 (1:1) Stomil II Olsztyn

Bramki : Liszko(9), Komorowski (64, 82), Dla Stomilu : Igor Kostrzewa (25), Yasuhiro Kato (87k)

Zatoka: Kondryszyn , Ciepliński, Talapin, Chomko, Brzezicki(Koczara 41), Liszko, Gapski(80 Wiśniewski), Zieliński(90 Fudała), Lewandowski (90 Matczuk), Szymanowski, Komorowski

 

Stomil: Przyborowski, Koprucki, Trzeciakiewicz, Wiśniewski, Stankiewicz(46 Więch), Iwaszko(70 Sokołowski), Janas, KATO, Kostrzewa Igor(83 Wiśniewski), Kostrzewa Jakub , Żwir

 

Żółte kartki: Koczara (Zatoka), Przyborowski, Stankiewicz, Żwir, Igor Kostrzewa, Jakub Kostrzewa (Stomil)


Warmiak wygrywa z Zatoką

  • autor: patynio11, 2014-08-23 19:11

Warmiak Łukta 3:1 Zatoka Braniewo

Bramkę dla Zatoki zdobył Mikhaił Talapin

 


To My Kibice

  • autor: AGfcBraniewo, 2014-08-23 13:54

W najnowszym numerze To My Kibice możecie przeczytać ciekawy artykuł o zaginionych ekipach. Pojawiła się także krótka wzmianka o kibicach Zatoki. Co redaktorzy TMK napisali przeczytacie na facebook-owym profilu Zatoki lub kupując sierpniowy numer TMK. WARTO!!!!


Zwycięstwo Zatoki!!!

  • autor: patynio11, 2014-08-16 18:12

Zatoka Braniewo 2:1(0:0) Omulew Wielbark

Bramki dla Zatoki : Wiśniewski (52), Komorowski (54 Rzut karny) Dla Omulwi Szczypiński (75)

Zatoka: Kondryszyn, Ciepliński, Gapski, Talapin, Niewiadomski, Szymanowski, Zieliński(65 Liszko), Koczara (70 Chomko), Lewandowski, Komorowski, Wiśniewski

Omulew : Przybysz,Remiszewski, Nowakowski Cezary, Rudzicki, Buła, Murawski, Mikulak, Nowakowski Sebastian , Musioł, Szczypiński, Kwiecień


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Ostatnie spotkanie

Warmiak ŁuktaZatoka Braniewo
Warmiak Łukta 3:1 Zatoka Braniewo
2014-08-23, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Statystyki drużyny

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
DKS Dobre Miasto 0:0 Omulew Wielbark
Mamry Giżycko 4:1 Błękitni Orneta
Mrągowia Mrągowo 1:0 Start Kozłowo
Motor Lubawa 0:0 Granica Kętrzyn
Warmiak Łukta 3:1 Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo 3:0 Warmia Olsztyn
GKS Wikielec 2:2 Polonia Pasłęk
Stomil II Olsztyn 1:0 Victoria Bartoszyce

Facebook