Zatoka pokonała Rominte (live)

• autor: patynio11, 2013-11-09 12:50

Zatoka Braniewo 2:0 Rominta Gołdap

Bramka : Żuraw (26),Komorowski(72)

Relacja z meczu pomiędzy Zatoką Braniewo a Romintą Gołdap w rozwinięciu newsa...

Już zachwilę zacznie się spotkanie oba zespoły już pojawiają się na murawie mecz poprowadzi trójka sędziowska : Tomasz Tylus pomagać  będą Marek Szyszkowski oraz Piotr Cierpicki.

Zatoka: Kondryszyn, Ciepliński, Urbański, Żuraw, Gapski, Kulpaka, Szymanowski, Talapin, Chomko, Rutkowski, Komorowski,

Rominta: Gąsiorowski, Koszycki, Sarmont, Twardowski, Bajko, Sobolewski, Dyniszuk, Paszkowski, Piwko, Mościński, Kisiel.

Zatoka zagra w strojach Czarno Białych Rominta natomiast w Zielono Czrnych

1' Zaczynamy rozpoczynają gospodarze

2' Rzut rożny dla gości , z którego nic niewynikło

4' Goście mają inicjatywę i bliski zdobycia bramki był Twardowski obok bramki

9' Rzut rożny dla Zatoki Szymanowski wykonawcą Talapin bliski zdobycia bramki niestety zle trafił w piłkę

10' Powinno być 1:0 dla Zatoki Żuraw nie trafia z 13 metrów

12' Komorowskiiii i niema bramki znakomita obrona Gąsiorowskiego !!!

pa nie ma wyraznej przewagi

17' Faulowany Chomko chwila przerwy w grze i juz wznowili

19' Talapin i tylko słupek ratuje Romintę to Braniewianie dyktują warunki !!!

25' Gra głównie toczy się w środku boiska żadna ekipa nie ma wyraznej przewagi

26' GOLLLLLLLL ZATOKA PROWADZI 1:0 PAWEŁ ŻURAW W SYTUACJI SAM NA SAM NIE DAJE SZANS BRAMKARZOWI !!!!

33' Rominta nie może sobie poradzić z bardzo dobrze broniącej sie zatoce z grozną kontra pomknoł Komorowski ale za lekkie podanie do Szymańskiego przechwycił obrońca.

34' Zmiana z Romincie z boiska schodzi kontuzjowany Paszkowski w jego miejsce wchodzi Naruszewicz

38' Rożny dla Zatoki niestety na spalonym Szymanowski

44' Komorowski strzela bramkarz odbija dlaczego tam nikogo nie było znakomita okazja na podwyższenie wyniku !!!

45' Koniec pierwszej połowy po ładnym widowisku Zatoka prowadzi 1:0 z Romintą Gołdap

46' Rozpoczynamy oba zespoły już na murawie rozpoczynają goście przypominamy Zatoka prowadzi 1:0 z niepokonaną Romintą Gołdap

48' Rominta atakuje i tylko znakomita obrona Kondryszyna ratuje Zatoke ale przy tej interwencji bramkarz doznał kontuzji miejmy nadzieję że wszystko będzie dobrze i zaraz wróci do gry

55 Rutkowski faulowany tuz przed polem karnym gości Chomko dośrodkowuje strzela Kulpaka niestety strasznie niecelnie

58' Żółta kartka dla Tomasza Bajko za niestosowne zachowanie !!

61' Kontuzjowani Kisiel oraz Kondryszyn po zderzeniu ze sobą już gotowi do gry gramy dalej!

64' Komar minimalnie obok bramki naprawdę ładne widowisko w Braniewie

66 Fenomenalnie Kondryszyn jak on to obronił to tylko on sam wie powinno być 1:1 ale górą bramkarz

69' Komorowski wychodził na pozycje sam na sam Koszycki fauluje i ogląda tylko żółtą kartkę !!! a po rzucie wolnym bliski szczęścia był Szymanowski

70' Żółta kartka dla Rutkowskiego za zagranie ręką

72' GOLLLLLLLLL 2:0 KOMOROWSKI I ZATOKA PO KOSZMARNYM BŁĘDZIE BRAMKARZA PIŁKA LĄDUJE W BRAMCE ZATOKA 2:0 ROMINTA !!!

75' Rominta strzela bramkę sędzia odgwizduje spalonego i za dyskusję kara Piwkę żółtą kartką !

78' Zmiana w Zatoce boisko opuszcza Piotr Rutkowski w jego miejsce wchodzi Dawid Rozpędowski

82' Piwko był bliski zdobycia kontaktowej bramki ale jego strzał minoł braniewską bramkę

84' Komorowski zabiera piłkę dla bramkarza ten go wycina równo z trawą gwizdek sędziego milczy a to kwalifikowało się na czerwoną kartkę!!

85' Cooś nieprawdopodobnego Rozpedowski fenomenalnie uderza z przewrotki i tylko milimetry dzieliły od cudownej bramki a o Romincie nic dobrego nie można powiedzieć . A w międzyczasie Marcin Chomko ogląda żółtą kartkę !

89' Rominta próbuje coś ugrać ale ich ataki rozpija para Ciepliński z Talapinem ta dwujka dzisiaj gra super zawody

90' Sędzia dolicza 5 minut

90+3  Zmiana w Zatoce boisko opuszcza Daniel Komorowski a na boisku melduje się Piotr Wolak

KONIEC MECZU ZATOKA PEWNIE POKONUJE LIDERA 2:0 TO BRANIEWIANIE WYGLĄDALI JAK LIDER A NIE ROMINTA BRAWOOOOOOOOOO ZATOKAAAA!!!!

DZIĘKUJEMY ZA ŚLEDZENIE NASZEJ RELACJI ZA TYDZIEŃ ZATOKA UDA SIĘ DO EŁKU NA MECZ Z TAMTEJSZYM MAZUREM !!!