"KOMAR" Daje zwycięstwo Zatoce !!!!

• autor: patynio11, 2014-04-12 18:09

Zatoka Braniewo 3:0(1:0) DKS Dobre Miasto

Bramki: Daniel Komorowski 3x (1, 60, 71)

Żółte kartki: Rozpędowski, Kulpaka (Zatoka)

Zatoka: Kondryszyn , Gapski, Talapin, Chomko, Szymanowski, Kulpaka, Lewandowski (86 Kapica) , Szmydt, Rozpędowski, Lubnau (76 Wolak), Komorowski

DKS: Sobol, Wytrykowski, Surmacz, Witkowski Rafał (35 Witkowski Michał), Kowalikowski, Wojciechowski, Bogdanowicz, Małkowski, Kapusto, Olszewski, Żukowski

Więcej w rozwinięciu

Mecz nie mógł się lepiej rozpocząć bo już w pierwszej minucie Mateusz Szmydt precyzyjnie podaje do Daniela Komorowskiego który mając przed sobą tylko bramkarza nie daje mu szans na tablicy 1:0 po kilkudziesięciu sekundach gry ! Dks szybko odpowiedział w 3 minucie Arkadiusz Żukowski z 3 metrów nie pokonał świetnie dysponowanego Marcina Kondryszyna który złapał piłkę! Przez całą pierwszą połowę to braniewianie dominowali na boisku dogodne sytuacje marnowali Mateusz Szmydt któremu brakowało precyzji lobując bramkarza z przed utratą bramki DKS uratował jeden z ich obrońców ! Chwilę pózniej ponownie Szmydt w doskonałej akcji z Komorowskim strzela na bramkę ale Sobol w tej sytuacji kapitalnie broni strzał Szmydta !

Po przerwie Zatoka znowu zaatakowała w 50 minucie Piotr Lewandowski mając bramkarza przed sobą strzela mocno ale znowu na posterunku był bramkarz gości ! W 56 minucie Tomasz Lubnau zachował się strasznie egoistycznie i zmar4nował doskonałą okazje mając przed sobą bramkarza ograł go ale nie skierował piłki do siatki ani nie podał do Komorowskiego który był doskonale ustawiony w efekcie bramkarz zabrał mu piłkę ale co się odwlecze to nie uciecze w 60 minucie Mateusz Szmydt ponownie kapitalnie zagrywa do Komorowskiego który pewnym strzałem pokonuje Sobola i Zatoka prowadziła już 2:0. Zatoka non stop atakowała ale to DKS był bliski zdobycia przepięknej bramki w 76 minucie Adam Kapusto pięknie uderzył z około 30 metra a piłka uderzyła w poprzeczkę ale to co zrobił przy dobitce Arkadiusz Żukowski lepiej nie komentować z 11 metrów uderzył wysoko nad pustą bramką ! W 70 minucie faulowany jest Tomasz Lubnau blisko pola karnego gości rzut wolny wykonywał Dawid Rozpędowski który kapitalnie dośrodkowuje a w polu karnym piłkę głową kieruje do siatki Daniel Komorowski. Goście z Dobrego Miasta dążyli do zdobycia honorowej bramki ale Marcin Kondryszyn nie dał się pokonać w tym meczu ! Cieszą punkty Zatoki gra zaczyna wyglądać coraz lepiej trzeba poprawić skuteczność w najbliższym czasie i być spokojnym o wyniki !

autor: ~komentator 2014-04-12 18:24:35

avatar W końcu nasz silny BKS,odbija się od dna i MOCNY jest.Z meczu na mecz powinno być coraz lepiej.BKS,BKS,BKS,KAŻDY KIBIC WIE CO TO JEST!

autor: ~Lech 2014-04-12 19:50:33

avatar Z niecierpliwością i pokorą wciąż czekamy na pierwsze zwycięstwo na wyjeździe.Czy to upragnione zwycięstwo będzie miało miejsce w najbliższą sobotę ?

autor: ~Kibic z meczu ! :> 2014-04-12 19:58:09

avatar 2 Bramka Komara to podanie od Lubnau wiec prosze pisać dobrze ! ! :D , Dlaczego Zatoka nie wychodzi we wszystkich meczach takim skladem ? Obrona bez zarzutów wszystko pewnie i Rusek i Kuba nie do przejścia . kilka błedów przy fragmentach , Tomek zagral bardzo dobrze powinien wychodzić w 1 za plecami Komara jako podwieszony napastnik . BRAWO ZATOKA MYŚLEĆ NAD TAKIM SKŁADEM W DALSZYCH MECZACH TYLKO ZWYCIESTWA!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~xxx 2014-04-12 23:03:09

avatar Rozpędowski wkońcu zaczyna grać ! oby tak dalej

autor: ~Lechia 2014-04-13 14:15:16

avatar Brawo ZATOKA!!

autor: ~wwww 2014-04-13 16:18:23

avatar widze ze w końcu jedengo obroncy nie ma i jak ładnie,zero z tylu i w końcu wygrana

autor: ~odpowiedz 2014-04-14 17:09:50

avatar ciepliński to niech sie zajmie koszeniem boiska bo to potrafi najlepiej a o grze w Zatoce niech juz zapomni

autor: ~PAT 2014-04-15 21:19:10

avatar Cieply ....tyle lat w Zatoce.....szacun....Tylko Zatoka !

autor: ~wwww 2014-04-15 21:33:58

avatar ciekawe czy da rade odpowiednio skosic trawe:)

autor: ~Ciepliński 2014-04-15 22:35:53

avatar Koszeniem trawnika na razie się jeszcze nie zajmę, dopóki trener będzie mnie wystawiał w 11 to będę grał i to jak najdłużej dla takich właśnie jak ty bo taka jest kolej rzeczy że to właśnie trener o tym decyduje. Póki co ty na to wpływu nie masz i pewnie nie będziesz miał.

autor: ~do odpowiedz 2014-04-16 12:24:44

avatar przyjdz i graj madralo bo kosic to to ty nie umiesz na pewno

autor: patynio11 2014-04-16 15:43:55

Profil patynio11 w Futbolowo Ciepły jest wierny do końca wszyscy odeszli a on został ! To jest dopiero oddanie drużynie więc nie wiem po co te komentarze że ma już następce ale prawda jest taka że obrońca i bramkarz no najbardziej niewdzięczne miejsce na boisku oni pomylić się nie mogą !! Ciepły będzie grał i koniec

autor: ~PAT 2014-04-16 17:14:21

avatar dzisiaj z Olimpia II Elblag o 17

autor: ~wwww 2014-04-21 12:16:43

avatar Ciepły to mądry jest:)żeby tylko nie pij i zajął się sobą a nie innych denerwował,on powinien wiedzieć o co chodzi.