• autor: patynio11, 2014-08-09 20:39

Victoria Bartoszyce 2:1 Zatoka Braniewo

Bramkę dla Zatoki zdobył w 42 minucie Paweł Niewiadomski

Zatoka: Kondryszyn , Ciepliński, Gapski, Talapin , Brzezicki, Lewandowski (70 Wiśniewski), Zieliński (87 Chomko), Szymanowski, Liszko, Niewiadomski, Komorowski

Wynik nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Victoria oddała trzy strzały na naszą bramkę. Dwa z nich wpadły do siatki!

W 43 minucie Komorowski strzela w sytuacji sam na sam. Lepszy okazuje się bramkarz Victorii, który wybija piłkę.We właściwym miejscu znalazł się Paweł Niewiadomski, który strzela bramkę dla Zatoki.

W drugiej połowie Zatoka nadal była strona przeważającą chociaż brak było skuteczności. Załamanie przyszło 69 minucie. Przy rzucie wolnym dla Victorii jeden z jej zawodników dośrodkował na długi słupek. Chwile później Zatoka przegrywała 1:2.

Taki wynik utrzymał się do końca meczu. Zatoka miała jeszcze szanse zdobyć bramkę wyrównującą ale strzały Wiśniewskiego oraz Komorowskiego były nieskuteczne.

• Komentarzy [12]
  • czytano: [1115]

autor: patynio11 2014-08-09 20:56:59

Profil patynio11 w Futbolowo o czym chcę porozmawiać ? O Chamstwie jakie jest w Bartoszycach ? Jakby sędzia robił to na co wy chcieliście no na boisku powinien zostac bramkarz tylko NAUCZCIE SIE ZASAD GRY W PIŁKĘ NOŻNA !!!!!

autor: ~tp 2014-08-09 21:34:10

avatar kto to Zielinski? gdzie Lubnau i reszta pozyskanych nowych zawodnikow?

autor: patynio11 2014-08-09 21:38:18

Profil patynio11 w Futbolowo Robert Zieliński to nowy zawodnik Zatoki środkowy pomocnik dosyć dobrze radził sobie w dzisiejszym meczu a czemu tamtych nie było nie wiem

autor: ~juz wiem 2014-08-09 21:44:20

avatar Robert Zieliński Olimpia Elbląg

autor: ~do pat 2014-08-09 21:48:00

avatar uzupełnij kadre na sezon 2014/2015

autor: ~kibic 2014-08-09 22:56:16

avatar do patynio11, masz racje, potrafia tylko pouczac sedziego , a szczegolnie ten Gwiazdor " z 11

autor: ~Meduza 2014-08-10 09:22:53

avatar to w Zatoce grają kobiety? myślałem że to drużyna męska....

autor: ~prawda 2014-08-10 10:05:46

avatar nie grają kobiety tylko było trochę kibiców z Braniewa ! no ale widac meduza nie potrafi sie domyslec ze kibice tez moga jezdzic na mecze

autor: ~do patynio11 2014-08-10 11:27:58

avatar pierwszy twój spot to o sędziach czy o chamstwie w Bartoszycach bo nie mogę ciebie zrozumieć ,do rzeczy, w tamtym sezonie żaden kibic z Bartoszyc, a było ich trochę na meczu u was ,nawet jedynym słowem was nie obraził fajnie jak się wygrywa i jak pamiętam pozdrawialiście naszych kibiców a tu nagle przegrana i chamstwo wychodzi , szkoda !!!!!!!!!

autor: ~stefan 2014-08-10 14:26:38

avatar Chamstwem nazywasz te wasze kozaczenie, że jacy to jesteście zajebiści bo poprzedni mecz wygraliście 5:1? Ale jak widać nie każdy umie przegrywać...

autor: ~stefan 2014-08-10 14:28:49

avatar I tak przy okazji w pierwszej połowie, to Victoria była stroną przeważająca a nie Zatoka ;) no ale bardzo często się zdarza, że relacje z meczy są dosyć subiektywne. Na stronie Victorii również ;)

autor: ~do admin 2014-08-13 07:44:44