Aktualności

Zwycięstwo Zatoki!!!

• autor: patynio11, 2014-08-16 18:12

Zatoka Braniewo 2:1(0:0) Omulew Wielbark

Bramki dla Zatoki : Wiśniewski (52), Komorowski (54 Rzut karny) Dla Omulwi Szczypiński (75)

Zatoka: Kondryszyn, Ciepliński, Gapski, Talapin, Niewiadomski, Szymanowski, Zieliński(65 Liszko), Koczara (70 Chomko), Lewandowski, Komorowski, Wiśniewski

Omulew : Przybysz,Remiszewski, Nowakowski Cezary, Rudzicki, Buła, Murawski, Mikulak, Nowakowski Sebastian , Musioł, Szczypiński, Kwiecień

Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Zatoki. Dogodne okazje mieli Zieliński, Komorowski, Koczara ale tą najlepszą okazję na zdobycie bramki miał Radosław Wiśniewski, który  w 38 minucie stanął oko w oko z bramkarzem i niestety trafił prosto w niego ! Nic z przewagi braniewskiej drużyny nie wynikało i do przerwy nie zobaczyliśmy bramek.

Po przerwie Zatoka dalej atakowała a efektem tego była pierwsza bramka.Z daleka na bramkę strzelił Paweł Niewiadomski. Mogło się wydawać że bramkarz bez problemu złapie piłkę ale jednak piłka dostała poślizgu (w przerwie padał deszcz), bramkarz odbił piłkę, która zmierzała do bramki a  najaktywniejszy na boisku Radosław Wiśniewski pakuje ją z najbliższej odległości do siatki 1:0! Dwie minuty później było już 2:0 dla Zatoki. Znowu w roli głównej był Radosław Wiśniewski, który wygrał pojedynek biegowy z obrońcą Omulwi, który fauluje naszego zawodnika w polu karnym.Sędzia Wira bez zastanowienia wskazuje na "jedenastkę", którą wykorzystuje Daniel Komorowski. Od tego momentu Zatoka odpuściła, a goście coraz pewniej poczynali sobie przy Botanicznej. Najpierw Kondryszyn broni strzał zawodnika Omulwi z bliskiej odległości.  . Chwilę później Zatokę ratuje spojenie słupka z poprzeczką. Zakotłowało się pod braniewską bramką. Piłka wraca w pole karne. Strzał głową w słupek, dobitka i Szczypiński strzela bramkę kontaktową na 2:1 ! Wynik do końca już nie uległ zmianie choć obydwa zespoły miały dogodne sytuacje !