• autor: patynio11, 2014-11-11 15:31

Zatoka Braniewo 3:2 (1:2) DKS Dobre Miasto

Bramki: Fudala (5), Szymanowski(51), Komorowski (80) Dla DKS-u: Sobol (31,41)

Zatoka: Kondryszyn, Ciepliński, Gapski, Brzezicki, Chomko, Lewandowski(65 Wiśniewski), Rogowski(67 Niewiadomski), Zieliński, Fudala, Szymanowski, Komorowski

W ostatni mecz 2014 roku weszli lepiej braniewianie którzy już w 2 powinni prowadzić ale niezrozumienie pomiędzy Lewandowskim a Komorowskim nie przyniosło bramki i piłka po strzale "Komara" przeleciała tuż obok słupka. Co się odwlecze to nie uciecze już w 5 minucie Zatoka prowadzi 1:0  autorem bramki jest Damian Fudala  dobija piłkę która po strzale głową przez Cezarego Cieplińskiego odbiła się od słupka. Od tego momentu Zatoka "staneła" do głosu doszli goście i w 31 minucie Sobol wyrównuje wynik spotkania nie popisali się braniewscy obrońcy którzy pozwolili strzelać dwu krotnie dla napastnika gości o ile przy pierwszym strzale Kondryszyn obronił ,  przy dobitce nie miał już nic do powiedzenia 1:1. Do 40 minuty nic się nie działo ale w 41 minucie znowu Sobol dał znać o sobie strzelając bramkę głową na 1:2 i znowu obrona Zatoki dziurawa jak ser szwajcarski !! Jeden Sobol wygrywa pojedynek z czterema obrońcami Zatoki !!

Po przerwie był to mecz już do jednej bramki Zatoka wyszła strasznie zmotywowana na drugą połowę ataki na bramkę DKS-u suneły jeden po drugim i już w 51 Kuba Szymanowski po pięknym strzale wyrównuje wynik spotkania na 2:2 ! W 65 minucie trener dokonuje zmian na boisko weszli Niewiadomski oraz Wiśniewski jak się pózniej okazało były to bardzo dobre zmiany Wiśniewski na skrzydle był nie do zatrzymania jego rajdy przybliżały Zatokę do kompletu punktów i w 80 minucie dośrodkowanie w pole karne tam jest nasz "Snajper" który po raz kolejny daje Zatoce 3 punkty. Daniel Komorowski strzelił głową po długim rogu nie dając szans bramkarzowi gości !

To już koniec tej rundy Zatoka do rewanżów przystąpi z 23 oczkami na koncie !