"KOMAR" w 11 kolejki !!!

• autor: patynio11, 2015-04-08 15:55

--------------Wojtowicz (Granica)--------------

-------Naczas (Drwęca)-------Bartliński (DKS)-------A. Grablewski (Danpol)-------

-------Butkiewicz (Znicz)-------Łukasik (Tęcza)-------Markisz (Orlęta)-------Naruszewicz (Łyna)-------Szuprytowski (Olimpi E.)-------

-------Komorowski (Zatoka)-------Filipek (Sokół)-------

Sebastian Wojtowicz (Granica Kętrzyn): Dobra postawa w bramce pozwala Granicy wygrać 2:0 z Motorem Lubawa.

Grzegorz Naczas (Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie): Strzelił bramkę, a jego Drwęca wygrała swoje spotkanie 4:0.

Jakub Bartliński (DKS Dobre Miasto): Strzelił bramkę w Wielbarku. Jego zespół wygrał ostatecznie 3:1.

Andrzej Grablewski (Danpol Knopin): Danpol zrobił niespodzianke i pokonał Vęgorię 2:0. Jedną z bramek strzelił właśnie Grablewski.

Mateusz Butkiewicz (Znicz Biała Piska): Strzelił dwie bramki w meczu derbowym z Płomieniem Ełk. Środkowy pomocnik był bliski ustrzelenia hattricka jednak piłka zatrzymała się na słupku. Jeden z najlepszych zawodników spotkania.

Bartek Markisz (Orlęta Reszel): W dniu swoich 17. urodzin młody pomocnik Orląt zagrał świetne zawody, które okrasił strzeleniem dwóch goli.

Damian Łukasiak (Tęcza Miłomłyn): Strzelił cztery bramki w wygranym meczu 5:1 z Kormoranem Zwierzewo.

Rafał Naruszewicz (Łyna Sępopol): Poprowadził swoją grą zespół Łyny do zwycięstwa nad liderem z Orzysza. Strzelił bramkę na 1:0.

Łukasz Szuprytowski (Olimpia Elbląg): Bardzo aktywny na boisku w meczu z Huraganem Morąg. Asystował przy pierwszej bramce swojego zespołu.

Daniel Komorowski (Zatoka Braniewo): Strzelił dwie bramki w meczu z Warmiakiem oraz zaliczył piękną asystę piętą przy bramce Piotra Rutkowskiego.

Krzysztof Filipek (Sokół Ostróda): Strzelił dwie bramki w meczu przeciwko ŁKS-owi 1926 Łomża.

autor: ~WWW 2015-04-09 18:00:39

avatar WWW.stomil.olsztyn.pl/Rezerwy-zagraja-na -Stadionie-Warmii,e7193.html