Bramki: Jakimczuk (40), Komorowski(51), Matelski (90)

Zatoka: Ptak, Ciepliński, Bobek, Koczara(75 Talapin), Chomko(28 Niewiadomski), Śniegocki(71 Lewandowski), Szpakowski(86 Budny), Rutkowski, Matelski, Jakimczuk, Komorowski

Warmiak: Wojtczak, Osenkowski, Berent, Panek, Matusiak, Głuch, Miller (80 Jarząbek), Pilipienko, Malanowski, Narejczyk (59Walid), Kubiński

Żółte kartki : Walid oraz Panek z Warmiaka Łukta

Pierwsza połowa spotkania to była połową błędów z obu stron niedokładne podania nieprecyzyjne strzały być może spowodowane było to upałem który panuje w Braniewie jak i w większości Polski. Zatoka miała dwie dogodne sytuacje na początku spotkania kiedy to pierwszy uderzał Rafał Jakimczuk bramkarz obronił dobitkę Matelskiego również obronił Wojtczak ! Chwilę pózniej to Osenkowski mógł wyprowadzić Warmiaka na prowadzenie ale oko w oko z Ptakiem strzelił obok bramki ! 40 Minuta spotkania zamieszanie w polu karnym gości najprzytomniej zachowuje się Jakimczuk i strzela pierwszą bramkę w sezonie 2015/2016 dla Zatoki !

Druga połowa to już nie ta sama Zatoka podania precyzyjne składne akcje bramki wisiały w powietrzu i tak się stało w 51 minucie kiedy to do rzutu wolnego podszedł Śniegocki uderzył pięknie ale futbolówka odbiła się od poprzeczki spadając pod nogi Daniela Komorowskiego który pewnym strzałem po ziemi podwyższa wynik spotkania na 2:0 . W 55 minucie Osenkowski ponownie staje sam na sam z bramkarzem Zatoki Tomek Pewnie łapie piłkę ! Mecz toczył się zdecydowanie pod dyktando Braniewskiej drużyny która była dodatkowo motywowana przez sponsora który za zwycięstwo w tym meczu dał 1000 złotych oraz za zdobycie drugiej bramki Daniel Komorowski otrzyma bon o wartości 300 zł do sklepu sportowego. Braniewianie grali do końca i w 90 minucie piękną solowa akcją ośmieszył rywali w i mając przed sobą tylko bramkarza  nie daje mu szans ustalając wynik spotkania na 3:0