Pewna wygrana na zakończenie !!!!

• autor: patynio11, 2015-11-11 16:41

Zatoka Braniewo 4:1 Start Kozłowo

Bramki: Komorowski(10), Wolak(16), Matelski(54), Szpakowski(66) - Foruś (6)

Skład: Ptak, Ciepliński, Bobek, Talapin, Budny(77 Szczypiński), Niewiadomski, Szpakowski, Jakimczuk (60 Chomko), Matelski(Paszkiewicz), Komorowski(80 Gruszka), Wolak

opis(więcej)

Mecz w Braniewie fatalnie się otworzył bo już w 1 minucie spotkania Braniewianie powinni przegrywać 0:1 ale tylko fatalne wykończenie napastnika gości ratuje nas przed utratą bramki ! W 6 minucie fatalnie zachowuje się Talapin który nie trafia w piłkę piłka trafia do Forusia który kieruje piłke do pustej bramki ! Od tego momentu przegrywaliśmy 0:1 . Zatoka odrazu przeszła do ataków rzut rożny za rzutem rożnym i w 10 minucie właśnie po rzucie rożnym który wykonywał Łukasz Wolak dośrodkował wprost na głowę Daniela Komorowskiego który pięknym uderzeniem doprowadza do remisu 1:1 Rywale nie zdążyli się otrząsnąć po utracie bramki a już po pięciu minutach przegrywali po solowej akcji Łukasza Wolaka ogrywa obrońców strzela piłka odbija się od poprzeczki i wpada do siatki 2:1 do przerwy wynik co prawda nie uległ zmianie ale świetne okazje mieli Matelski który w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem gości !

Druga połowa to atak za atakiem Zatoki w przeciągu kilku minut Braniewianie powinni strzelić kilka bramek ale nic nie wpadło dopiero w 54 minucie po pięknej akcji Łukasza Wolaka który uderzył mocno bramkarz odbija wprost pod nogi Przemysława Matelskiego który pewnym uderzenie kieruje futbolówkę do bramki 3:1. 66 minuta Marcin Chomko uderza mocno na bramkę piłkę piętką przecina Tomasz Szpakowski i ustala wynik na 4:1 pomimo wielu okazji wynik nie uległ zmianie ale warty uwagi był strzał jednego z zawodników Startu który wylądował na spojeniu słupka z poprzeczka kilka razy Tomasz Ptak musiał się wysilić aby braniewianie nie stracili bramki . Zatoka mocnym akcentem zakończyła rundę jesienną i już dzisiaj czekamy na rundę wiosenną w której szykują się zmiany kadrowe o których poinformujemy niebawem !!!

autor: ~do Patynio zawodnik 2015-11-12 21:14:40

avatar a jakie zmiany kadrowe...? coś wiesz to napisz bo sam jestem ciekawy:)

autor: ~Rych 2015-11-13 11:16:46

avatar Do opisującego : Będą jakieś zmiany kadrowe?

autor: patynio11 2015-11-15 19:18:16