Cudowna bramka Dariusza Wieliczko ozdobą meczu !!!

• autor: patynio11, 2016-05-21 19:03

Błękitni Orneta 0:3 Zatoka Braniewo

Bramki: Wolak (10), Wieliczko (52), Rutkowski(65)

Zatoka: Sadowski, Bobek(Szalkowski), Chomko(Niewiadomski) , Matelski, Ciepliński, Łacman, Szpakowski, Wieliczko, Lewandowski, Wolak(Szczypiński), Talapin(Rutkowski)

Na mecz w Ornecie przybyło dosyć dużo osób z Braniewa którzy chcieli zobaczyć dobrze grającą Zatokę i jak się okazało pózniej tak było Braniewianie okazali się dużo lepszym zespołem od Błękitnych a efektem tego była szybko zdobyta bramka . Już w 10 minucie Piotr Łastówka musiał wyciągać piłkę z siatki a autorem gola był Łukasz Wolak który mając przed sobą jednego obrońcę z łatwością go mija i pakuję piłkę w długi róg obok bezradnie interweniującego Łastówki. Chwilę pózniej powinno być 2:0 ale niestety Maciej Bobek nieczysto trafił w piłkę . Błękitni od czasu do czasu próbowali zagrozić naszej bramce ale nie byli w stanie przejść naszej linii obronnej gdzie królowali Bobek z Cieplińskim.  W 45 minucie ponownie głową uderzał Bobek ale znakomitą interwencją popisał się Piotr Łastówka.

Po przerwie istniała już tylko Zatoka składne akcje dobra kondycja i efekty bramkowe na które nie musieliśmy długo czekać bo już w 47 minucie Mikhaił Talapin pięknie przymierzył ale znowy doskonale w bramce spisał się Łastówka . Nadeszła 52 minuta zamieszanie w polu karnym Błękitnych obrońcy wybijają piłkę na 20 metr wprost pod nogi Dariusza Wieliczki który atomowym strzałem w samo okienko podwyższa wynik na 2:0. Błękitni coraz bardziej opadali z sił a braniewianie grali jak natchnieni w 65 minucie Łukasz Wolak mija kilku obrońców z Ornety wykłada piłkę na 5 metr do Piotra Rutkowskiego który pakuję piłkę do pustej bramki 3:0. Aby tego było mało Łukasz Wolak podaje piłkę do Piotra Lewandowski który jest faulowany na linii pola karnego mamy rzut wolny a zawodnik Ornety otrzymuje czerwoną kartkę . Wynik już nie uległ zmianie chociaż były do tego okazję . Cieszą trzy punkty które jadą do Braniewa ale cieszy styl w jakim Zatoka odniosła to zwycięstwo !!

DZIĘKUJEMY ZA DOPING KILKU OSOBOWEJ GRUPIE KIBICÓW KTÓRZY PIĘKNIE DOPINGOWALI NASZ ZESPÓŁ